Manager Vanzari

ALSO QUALITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

▪ Formarea, dezvoltarea, organizarea si motivarea echipei
▪ Coordonarea si sustinerea echipei in atingerea obiectivelor stabilite de comun acord
▪ Organizarea si sustinerea intalnirilor de promovare a produselor si oportunitatilor companiei
▪ Monitorizarea si dezvoltarea activitatii colaboratorilor
▪ Participarea la intalnirile de strategie

CERINTE

Candidatul ideal:
- persoana comunicativa, orientata spre castig, dornica sa obtina venituri suplimentare

BENEFICII OFERITE

- indrumare in vanzarea si promovarea produselor noastre;
- program flexibil in functie de timpul tau liber
- competitii motivante si cadouri promotionale
- participare gratuita la cursuri si traininguri pe teme de frumusete si vanzari, inca din prima ta luna
- poti fi promovat oricand, conform rezultatelor, pe o pozitie superioara;
- bonusuri in functie de performanta;
- colaborare cu o echipa tanara, dinamica, plina de energie.

Compania noastra se bazeaza pe respect in relatiile cu angajatii si colaboratorii.