Asistent Manager

Top Seeds Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- actualizarii bazei de date documente;
- intocmirea de rapoarte si situatii;
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
-contabilitate primara

CERINTE

Studii superioare
- Experienta in domeniu de min. 2 ani,
- cunostinte excelente de operare PC MS Ofiice WORD, EXCEL, navigare internet;
- limba engleza scris/vorbit;
- capacitate de organizare a timpului, a sarcinilor de serviciu;
- capacitatea de a respecta termenele limita;
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
- Prezenta placuta, tinuta impecabila

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Sc Top Seeds Srl s-a infiintat in 2010 facand parte dintr-un grup, incercand sa ajunga un lider de piata in zona de S-E a Romaniei in ceea ce priveste comercializarea de seminte, pesticide si ingrasaminte.

Compania promoveaza solutii si tehnologii destinate tuturor fermierilor, fiind permanent alaturi de clientii nostri pentru a le putea oferii produse moderne si performante, adaptate. Produse: seminte, pesticide, ingrasaminte si motorina. // Monsanto; Syngenta; Caussade; Kws; Limagrain; Pioner; Euralis; Rustica Du Pont; Bayer; Dow Agrosciences; Makhteshim Agan; Summit Agro; Arista LifeScience.