Reprezentant vânzări (B2B, tehnic)

Interjobs HS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniu de activitate: vânzări B2B, industrial;
Regiune: Argeș, Olt, Dolj, Gorj, și Teleorman;
Locație companie: Brașov;
Program de lucru: 8H30 flexibile, între 07:30 – 19:30.

Ocupațiile tale principale includ:
• planificarea zilnică și săptămânală a rutelor și a vizitelor;
• vânzarea de echipamente și soluții de curățare industrială;
• prezentarea transparentă a produselor și testarea acestora;
• cercetarea pieței, identificarea potențialilor clienți;
• dezvoltarea portofoliului de vânzări pentru clienții actuali;
• transmiterea ofertelor simple, monitorizarea comenzilor și a facturilor;
• soluționarea situațiilor apărute la clienți cu ajutorul departamentelor din cadrul companiei;
• documentarea activității și întocmirea rapoartelor (status, buget, optimizare).

CERINTE

Ești persoana ideală dacă:
• ai experiență solidă în vânzări, de preferat în domeniul industrial;
• deții abilități excelente de branding și de prezentare;
• ești o persoană autonomă, bine organizată și responsabilă;
• ești un/o profesionist/ă în comunicare și negociere;
• permis de conducere și disponibilitate la deplasare.

BENEFICII OFERITE

Compania germană oferă o gamă largă de soluții și sisteme de curățare industrială profesională încheind parteneriate de colaborare cu companii din industrii precum: automotive, alimentară, aeronautică, producție, transport, energetică, inginerie agricolă ori forestieră.

Importanța pentru mediul înconjurător, sustenabilitatea și siguranța pe care produsele o oferă în spațiul în care sunt folosite, fac parte din viziunea companiei.

Contact: ioana@interjobs.ro

Interjobs H.S. SRL este o agenție care oferă servicii și soluții în domeniul resurselor umane, fiind specializată în proiecte de recrutare atât externe, cât și interne.