OPERATOR CCTV - SLATINA

Securitas Services Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sumar:

SECURITAS ROMÂNIA, companie multinațională cu tradiție cultivată și susținută de lider mondial pe segmentul de servicii integrate de securitate, este în căutarea a 4 profesioniști cu expunere la servicii de securitate privată, domiciliu stabil în Slatina sau împrejurimi, potențial ce așteaptă a fi valorificat, motivație și determinare, flexibilitate și adaptabilitate, orientați către acumulare de cunoștințe, experiență și progres profesional.

Responsabilități:

Monitorizează echipamentele de supraveghere digitală și video instalate în punctul de lucru;
Înregistrează evenimentele apărute în aria de responsabilitate;
Comunică echipajului de proximitate situațiile de alertă;
Informează șeful de obiectiv telefonic și în scris asupra incidentelor survenite pe tura sa;
Asigură disciplina comunicațiilor radio.

CERINTE

Cerințe:

Motivat și determinat;
Flexibil și adaptabil;
Organizat și eficient;
Echilibrat și responsabil;
Meticulos și metodic;
Orientare către client;
Orientare către rezultate;
Abilități de colectare, prelucrare, organizare, analiză și sinteză a informației.

Experiență 6-12 luni în securitate privată;
Experiență 1-3 ani în câmpul muncii;
Expunere la program de lucru în ture;
Expunere la lucrul cu situații limită;
Expunere la lucrul cu PC.

Studii medii;
Abilități de operare PC;
Atestat Operator CCTV;
Cunoașterea unei limbi străine de circulație internațională – constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Companie multinațională;
Mediu de lucru tânăr și dinamic;
Cultură de Companie centrată în jurul individului și apreciere față de rezultate.

Traininguri interne și externe;
Competiții interne.

Program de lucru în ture (8h/tură);
Tichete de masă;
Bonusuri în funcție de rezultate.

Securitas este lider in domeniul securitatii private. Avem mai mult de 280.000 angajati in 45 de tari din America de Nord,Europa,America Latina,Orientul Mijlociu,Asia si Africa. Ne concentram in crearea solutiilor care se potrivesc cel mai bine nevoilor fiecarui client, avand ca filozofie de business "experienta". Peste tot in lume de la micile magazine pana la aeroporturi, cei 280.000 angajati fac diferenta.