Manipulant marfa - magazin calculatoare Gia Sistem Slatina

Gia Sistem

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gia Sistem SRL este Microsoft Registered Refurbisher si opereaza 2 magazine de calculatoare in Slatina si unul online.
Ne marim echipa si avem nevoie de tine, daca doresti sa lucrezi in departamentul de logistica!
Angajam pentru depozitul de calculatoare din Slatina, jud OLT: manipulant marfa - cod COR 9333

Vreti sa faceti parte din echipa Gia Sistem? Trimiteti CV-ul prin mesaj privat pe OLX sau la adresa de email de pe siteul Gia Sistem (cautati-ne pe google)

Veti lucra cu un volum mediu de produse, insa pe masura ce se diversifica activitatea acest volum poate sa creasca.
Viitorul angajat va face parte din departamentul de logistica, care va avea ca principale atributii manipularea marfii si etichetarea acesteia.

CERINTE

- fizic apt pentru a manipula marfa manual si cu dispozitive de transport
- Rezistent la stres si efort
- Disponibilitate la program prelungit
- Cunostinte PC – incepator ( EXCEL – prezinta avantaj)
- Seriozitate si rapiditate in executia sarcinilor

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o companie stabila, aflata in continua crestere si dezvoltare
- mediu de lucru respectabil, igienic, bine organizat
- posibilitati de avansare in alte posturi in organigrama firmei

SC Gia Sistem SRL Slatina ofera servicii integrate IT, avand 13 ani de experienta in domeniul importului de tehnologie IT, cu peste 70.000 calculatoare second hand vandute din 2003 pana in prezent.

Asiguram solutii pentru diagnoza si imbunatatirea sistemului IT existent cu costuri minime. Ne recomanda exigenta clientilor nostri in alegerea furnizorului de echipamente IT: Jandarmeria Romana, Politia Judeteana Olt, Rolmis, Unimed, Unimineral, Nordic Group, Ascet si multe alte firme si organizatii locale si nationale.

Gia Sistem este importator direct de calculatoare second hand, laptopuri second hand, servere second hand, monitoare TFT, LCD, LED second hand, imprimante laser second hand si videoproiectoare second hand. In 2014 firma a importat peste 50 tone tehnologie IT second-hand branduri Dell, HP, Compaq si Fujitsu Siemens, Acer, Lenovo (IBM), Xerox, Samsung, Lexmark, Philips.