Angajam vinzator

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptioneaza marfurile conform facturilor respectand procedurile de lucru;
- verifica calitativ si cantitativ produsele primite;
- controleaza ca produsele sa fie in termene de valabilitate si respecta dispozitia privind predarea marfurile degradate sau expirate catre furnizori;
- aranjeaza produsele pe rafturi fara deterioarea acestora;
- verifica stocurile de produse expuse pentru a determina nivelul lor.

CERINTE

- studii medii cu diploma de bacalaureat;
- cunostinte de specialitate operare PC;
- constituie avantaj detinerea unui certificat de vanzator (lucrator comercial).
Documente necesare inscrierii la concurs: CV si cerere de participare la concurs. Acestea vor fi depuse pana la data de 28 iunie 2022 ora 15 la sediul sucursalei sau pe adresa de e-mail slanic@salrom.ro.

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa;
- asigurare privata de sanatate.

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.