Angajam tehnician merceolog

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura respectarea programului anual de achizitii aprobat al sucursalei si urmareste modul de realizare al acestuia.
Analizeaza cauzele care au impiedicat desfasurarea corespunzatoare a PAA, propune masuri pentru solutionare si verifica aplicarea acestora.
Efectueaza achizitiile directe de produse, servicii si lucrari conform legislatiei si normelor interne in vigoare.
Participa la receptia materialelor primite si verifica daca acestea corespund contractului/comenzii.

CERINTE

Nivelul studiilor: medii absolvite cu diploma de bacalaureat.
Cunostinte de operare PC.
Pachetul Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
Documente necesare inscrierii la concurs: CV, scrisoare de intentie. Acestea vor fi depuse pana la data de 24 martie 2023 ora 15 la sediul sucursalei sau pe adresa de e-mail slanic@salrom.ro.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa.
Asigurare medicala voluntara.

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.