ANGAJAM ORGANIZATOR ACTIVITATE TURISM

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. întocmește și urmărește derularea contractelor de colaborare cu firme sau societăți specializate în lucrări pentru mentenanța siguranței și securității spațiului turistic din subteran;
2. urmărește controlul lunar al stării balcoanelor, pereților și tavanelor camerelor; urmărește indicatorii martori pentru determinarea evoluției fisurilor/fracturilor;
3. urmărește evacuarea periodică a apelor de zăcământ acumulate în cavitățile miniere și locațiile amenajate;
4. coordonează executarea lucrărilor de întreținere minieră în Mina Unirea;
5. urmărește și controlează asigurarea funcționării mijloacelor de informare publicitară și înștiințează serviciul de intervenție și organizare a evacuării personalului și bunurilor în situația apariției unor evenimente ce pun în pericol siguranța și securitatea acestora;
6. se ocupă de întocmirea referatelor de necesitate/comenzilor pentru asigurarea la timp cu mărfuri/materiale consumabile/materiale de curățenie necesare desfășurării activității turistice;
7. planifică și coordonează activitatea gestiunii cantină și împreună cu personalul serv. Turism asigură distribuirea alimentelor de protecție și antidot;
8. verifică încasările înregistrate în registrul de casă și întocmește o anexă la fiecare filă a registrului în care să fie evidențiate încasările pe activități;
9. verifică corelația încasărilor de la magazine cu vânzările prevăzute în rapoartele de gestiune ale acestora

CERINTE

Nivelul studiilor: superioare, absolvite cu diplomă de inginer
Cunoștințe de specialitate: operare PC ( word, excel, outlook)
Cunoștințe limba engleză-nivel mediu
Constituie avantaj absolvirea unui curs de relații publice și comunicare

Documente necesare înscrierii la concurs: CV, scrisoare de intenție

Candidaturile se vor depune la comp. Resurse Umane-sucursala Salina Slănic sau pot fi transmise pe adresa de email slanic@salrom.ro, până la data de 06.02.2024 ora 15:00.

BENEFICII OFERITE

se oferă card de masă, card vacanță, asigurare privată de sănătate

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.