ANGAJAM MECANIC UTILAJ

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Participă la realizarea lucrărilor de întreținere și reparații la utilajele din sucursală
2. Asigură funcționarea utilajelor și echipamentelor mecanice din subteran, astfel:
- urmărește zilnic funcționarea utilajelor și raportează disfuncționalitățile observate
- ia cunoștință de problemele care apar sau sunt anticipate, din rapoarte scrise sau verbale
- constată și remediază eventualele abateri de la funcționarea corectă, face reglări și verificări corespunzătoare

CERINTE

nivelul studiilor: școală profesională/certificat de calificare pentru ocupația de mecanic utilaj

Documentele necesare înscrierii la concurs: CV, scrisoare de intenție, acte de studii, documente din care să reiasă vechimea în profesie.
Candidaturile se vor depune la comp. Resurse Umane - sucursala Salina Slănic sau pot fi transmise prin email la adresa slanic@salrom.ro, până la data de 22.09.2023, ora 15.

BENEFICII OFERITE

condiții speciale de muncă, card masă, card de vacanță, alimentație de protecție, asigurare de sănătate

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.