Angajam masinist la masini mobile pentru transporturi interioare (stivuitorist)

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa activitati de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului;
Aseaza paletii cu marfa pe locatiile din depozit conform indicatiilor primite;
Pregateste si transporta paletii din locul de depozitare in zona de livrare;
Intrebuinteaza stivuitorul numai pentru activitatile definite;
Are in permanenta asupra sa autorizatia ISCIR ptr stivuitor vizata la zi.

CERINTE

Nivelul studiilor: minim 8 clase;
Cunostinte de specialitate;
certificat de absolvire a cursului de stivuitorist;
autorizatie ISCIR ptr. stivuitor;
aptitudini foarte bune de conducere a utilajului.
Documente necesare inscrierii la concurs: CV, scrisoare de intentie si acte care dovedesc studiile solicitate prin cerintele postului. Acestea vor fi depuse pana la data de 17 martie 2023 ora 15 la sediul sucursalei sau pe adresa de e-mail slanic@salrom.ro.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa;
Asigurare privata de sanatate.

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.