Angajam inginer geolog

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura asistenta de specialitate la executia forajelor de umplere si impermeabilizare in jurul lucrarilor miniere.
- executa prelevarea de probe din galeria de cercetare si celelalte lucrari miniere.
- tine evidenta forajelor pe planurile topografice.
- executa periodic calculul rezervelor geologice exploatate.
- participa la intocmirea preliminarului de productie.
- raspunde de executia forajelor de cercetare in vederea delimitarii pilierilor marginali si forajelor tehnologice ale exploatarii.

CERINTE

- absolvent al facultatii de geologie si geofizica - profil geologie sau facultatea de mine profil geologie sau alta facultate cu profil de geologie cu diploma de licenta.
- cunostinte operare PC.
- CV-ul se poate depune pana la data de 21.07.2020 inclusiv, ora 15,00, la sediul sucursalei sau pe adresa de email slanic@salrom.ro;

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa
- decontare transport
- asigurare privata de sanatate

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.