Angajam inginer geolog

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura asistenta de specialitate la executia forajelor de umplere si impermeabilizare in jurul lucrarilor miniere;
- executa prelevare de probe din galeria de cercetare necesare pentru studiile de deschidere de mina noua;
- raspunde de executia forajelor de cercetare;
- tine evidenta forajelor pe planurile topografice si descrierea litologica a acestora;
- executa periodic calculul rezervelor geologice exploatate;
- participa la intocmirea preliminarului de productie.
Dosarele de concurs se pot depune pana la data de 26.02.2019 inclusiv, la sediul sucursalei sau pe adresa de email: slanic@salrom.ro

CERINTE

- absolvent facultate de geologie si geofizica cu diploma de licenta;
- experienta 5 ani in domeniul exploatarii miniere;
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa;
- decontare transport.

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.