Angajam inginer compartiment investitii

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea si urmarirea programului de investitii
- intocmirea cartilor constructiilor
- urmarirea executiei lucrarilor de investitii in conformitate cu proiectul tehnic, caietul de sarcini sau oferta tehnico-economica
- urmareste respectarea graficelor de executie a lucrarilor
- intocmirea raportarilor lunare

CERINTE

- studii superioare absolvite cu diploma de licenta in una din urmatoarele specializari: constructii civile, industriale, mecanica, electromecanica, mecanic masini si instalatii miniere
- cunostinte operare PC
- dosarul de concurs se poate depune pana la data de 21.06.2019 inclusiv, ora 15,00, la sediul sucursalei sau pe adresa de email slanic@salrom.ro;
- concursul va avea loc in data de 27.06.2019.

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa
- decontare transport
- asigurare privata de sanatate

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.