Angajam inginer autovehicule rutiere

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea de transport auto suprafata, subteran si turisti
Coordoneaza activitatea de reparatii auto
Intocmeste planul de reparatii si revizii pentru parcul auto
Monitorizeaza consumurile de carburanti si verifica incadrarea in normele de consum
Stabileste necesarul de piese de schimb si achizitionarea serviciilor de reparatii de la terti

CERINTE

Studii superioare finalizate in domeniul ingineriei mecanice specializari auto sau transporturi
Cunostinte de specialitate: competenta profesionala de manager transport rutier de marfa / persoane
Documente necesare inscrierii la concurs: CV, certificat de competenta profesionala de manager transport rutier de marfa / persoane. Acestea vor fi depuse pana la data de 10 septembrie ora 15 la sediul sucursalei sau pe adresa de e-mail slanic@salrom.ro

BENEFICII OFERITE

tichete de masa
asigurare privata de sanatate

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.