ANGAJAM FEMEIE DE SERVICIU

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. desfășoară activitatea de întreținere și curățenie la suprafața Minei Unirea, asigură curățenia spațiului verde(tunde iarba, udă florile și spațiul verde, strânge hârtiile, crengile, frunzele, etc de pe spațiul verde)
2. asigură și întreține curățenia grupurilor sanitare de la suprafața Minei Unirea, cu respectarea normelor igienico-sanitare
3. în caz de necesitate, desfășoară activitatea de întreținere și curățenie în subteranul Minei Unirea, predă și preia la/de la turiștii aflați în zona de odihnă halatele, păturile și pernele date, face curățenie în zona de odihnă; asigură și întreține curățenia grupurilor sanitare din subteranul Minei Unirea, cu respectarea normelor igienico-sanitare; nu permite intrarea turiștilor în zone interzise;
4. colectează, sortează și depozitează gunoiul în spații special amenajate;
5. asigură materialele necesare curățeniei, gestionează materialele igienico-sanitare.

CERINTE

Nivelul studiilor: minim 8 clase

Documente necesare înscrierii la concurs: CV; cerere de participare la concurs

Candidaturile se vor depune la comp. Resurse Umane-sucursala Salina Slănic sau pot fi transmise prin email la adresa slanic@salrom.ro, până la data de 06.02.2024 ora 15:00.

BENEFICII OFERITE

se oferă card masă, card vacanță, asigurare privată de sănătate

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.