Angajam facturist

Salina Slanic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea operatiunilor de introducere a datelor de pe documentele necesare desfasurarii activitatii de gestionare.
Efectuarea operatiunilor legate de sistemul informatic, de cantarire a masinilor, de inregistrare a tarei tuturor vehiculelor si intocmirii tichetelor de cantar.
Urmarirea modului de incarcare a autovehiculelor in scopul nedepasirii sarcinii maxime admise.
Intocmirea corecta a facturilor pentru livrarile produselor din sare.

CERINTE

Nivelul studiilor medii cu diploma de bacalaureat.
Cunostinte de specialitate necesare:
- operare PC pachetul Microsoft Office
- detinere certificat absolvire curs e-factura
Experienta nu se solicita
Documentele necesare inscrierii la concurs: CV, scrisoare de intentie, documentele din care sa reiasa nivelul studiilor si absolvirea cursului e-factura
Candidaturile se vor depune la compartimentul Resurse Umane sau pot fi transmise prin e-mail la adresa slanic@salrom.ro pana la data de 19.05.2023 ora 15.

BENEFICII OFERITE

Card de masa
Asigurare voluntara de sanatate

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.