FUNCTIONAR ECONOMIC

INSTANT INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura respectarea legislatiei fiscale la nivel de societate;
- operare in program de contabilitate, precum si in alte soft-uri la nivel de firma asigurand efectuarea la timp a inregistrarilor;
- arhiveaza documente precum si verificarea corectitudinii si legalitatii intocmirii documentelor fiscale ;
- Deruleaza alte operatiuni financiar contabile trasate de directorul financiar. - Desfasoara activitati de secretariat si de administratie a biroului
Tine diverse evidente pe care le raporteaza conducerii societatii;

CERINTE

- Abilitati de planificare si comunicare;
- cunostinte teoretice si practice de contabilitate;
- Cunostinte solide de operare PC: Word, Excell,
- Persoana comunicativa, perseverenta, spirit de echipa;
- Capabil sa isi asume si sa respecte termenele.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial corelat cu rezultatele
-posibilitati multiple de dezvoltare personala intr-un mediu prietenos

Compania noastra se ocupa cu comertul de materiale de constructii centrale termice, instalatii, electrice , electrocasnice, respectiv service centrale termice avind o echipa cu multa experienta in acest domeniu.