DIRECTOR AGENTIE pentru Agentia Sighetu Marmatiei

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si dezvolta activitatea de vanzare a BT Asigurari in localitatea Sighetu Marmatiei;
- contacteaza si dezvolta relatii de colaborare cu unitati economice sau de alta structura functionala din zona coordonata sau din alte zone, pentru gasirea si promovarea de noi oportunitati de incheiere a asigurarilor;
- raspunde direct de activitatea proprie in calitate de agent de asigurare;
- propune lansarea de noi produse, corecturi sau modificari pentru alinierea la piata a produselor existente, modalitati de stimulare a agentilor;
- concepe ofertele speciale pentru clientii importanti pe care le depune personal la sediile acestora;
- prezinta produsele BT Asigurari potentialilor clienti.

CERINTE

- experienta minim 3 ani in domeniul asigurarilor
- studii superioare economice
- cunostinte operare PC (Word, Excel)
- organizare foarte bunaa timpului si documentelor
- abilitati de comunicare
- orientare catre client
- initiativa

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru dinamic si profesionist
- cursuri de pregatire profesionala
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu

DESCRIEREA FIRMEI

BT ASIGURARI membra a Grupului Financiar Banca Transilvania