Content manager- limba spaniola

SC ANF SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Garanteaza in pregătirea conţinutului ambiţie profesionala, deschidere spre formarea continua, in special in domeniile tehnologiei şi comunicarii, atat in platforme online cat si offline.

- Analizeaza, defineste şi dezvolta continutul site-ului web şi a documentelor offline.

- Dezvolta şi asigura un conţinut de calitate pentru proiectele dezvoltate.

CERINTE

Cunostinte solide de:

- Redactare continut

- Limba spaniola

- Revitalizarea reţelelor sociale (Facebook, Twitter)

- Elaborarea de documente

Reprezinta un avantaj:

-Cunostinte de lb. engleza

- Instrumente de editare Online (InDesign, Acrobat şi altele similare)

- Cunoştinţe de SEO

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

- Integrarea într-o echipa de profesionisti cu un grad ridicat de motivare

- Mediu de lucru tanar, dinamic

Societate comerciala cu profil de activitate certificarea electronica si dezvoltarea de solutii software. Biroul din Sibiu reprezinta o filiala a corporatiei ANF AC din Spania, avand birouri si in China si Ecuador