Tehnician telecomunicatii/calculatoare

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Connect recruteaza pentru clientul nostru, firma specializata in telecomunicatii si internet.

Principalele sarcini: instalari, programari, service pentru centralele telefonice, realizari retele telefonice si de calculatoare, configurari calculatoare, copiatoare si imprimante.

Principalele responsabilitati: asigura service, intretinere si configurari

CERINTE

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- studiimedii, tehnice;
- carnet de conducere categ. B

Experienta in domeniu constituie avantaj!

BENEFICII OFERITE

Salariu minim de 300 Euro!
Beneficii suplimentare foarte atractive!

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.