Tehnician Service - Electromecanic

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm Tehnician Service - Electromecanic
Locație: Șura Mica, Județul Sibiu
Căutăm un Tehnician Service cu experiență în domeniul electromecanic și cunoștințe în electronică pentru a se alătura echipei clientului nostru. Tehnicianul va colabora strâns atât cu colegii clientului nostru, cât și cu clienții acestuia, având responsabilitatea instalării, mentenanței și reparațiilor echipamentelor acestora.
Responsabilități:
• Instalarea și întreținerea echipamentelor la clienți;
• Intervenții pentru reparații în zona alocată;
• Colaborarea cu departamentele interne și externe pentru soluționarea problemelor tehnice;
• Rezolvarea problemelor tehnice prin telefon în măsura posibilităților.

CERINTE

Cerințe:
• Experiență în domeniul electromecanic și cunoștințe în electronica;
• Capacitatea de a lucra flexibil și de a răspunde solicitărilor de intervenții;
• Cunoașterea schemelor electrice și abilități de diagnosticare;
• Abilități bune de comunicare și lucru în echipă;
• Permis auto cat. B (3 ani fără evenimente majore).

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Bonuri de masă de 30 lei;
• Utilizarea mașinii de serviciu și card de benzină/motorină;
• Posibilitatea de a obține laptop și telefon de serviciu;
• Comision în funcție de criterii concrete;
• Al 13-lea salariu, prima de Paști și Crăciun;
• Alte beneficii, inclusiv decontarea mesei de seară și abonament la MedLife pentru analize și controale preventive.
Contact: Pentru a aplica sau pentru mai multe informații, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email job@jobconnect.ro sau să apelați numărul de telefon +40754048181.
Pentru mai multe detalii despre companie, puteți accesa site-ul nostru: https://jobconnect.ro/.

Firma Job Connect s-a nascut in 2007, in Sibiu, din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.