Tehnician sau inginer M/F

Sc Variopack Romania Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui tehnician sau Inginer pentru compania noastra de productie cu sediul in Sibiu/Sura Mare.
Intrebari despre acest loc de munca ? Va stam la dispozitie la Nr de telefon 0369/ 780 316
Va rugam ca Cv-urile sa fie trimise in limba germana pe aderesa de E-mail bewerbung@hedue.de, deasemnea sa mentionati si salariul dorit
- Dezvoltarea de produse noi.
- Calculatii de preturi
- Comenzi materiale
- Plati furnizori
- Confirmari de comnezi,Avize insotiea marfii, facturi
- Programarea comenziilor in fluxul de productie.

CERINTE

- Studii tehnice
- Limba Germana nivel mediu
- Abilitati de organizare, coordonare, analiza si decizie
- Responsabil, orientat spre rezultate

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru: L-V 08-16:45
- Angajarea se face pe baza de contract individual de munca.

SC VARIOPACK ROMANIA SRL este o companie care are ca obiect principal de activitate productie si export echipamnete de masura si control.