Tehnician de mentenanta in industrie

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania activeaza in domeniul productiei de ambalaje de carton. A luat nastere cu peste 50 de ani in urma si s-a extins in mai multe tari din Europa. Fabrica din Sibiu cauta sa completeze echipa de mentenanta cu doi tehnicieni, pe partea electrica.

CERINTE

Pentru a ocupa acest post, conditiile pe care trebuie sa le indepliniti sunt:

- studii medii/ cursuri de calificare in domeniul electric/ electromecanic - cu diploma;
- activitate de mentenanta electrica intr-o fabrica, 2-3 ani;
- cunostinte nivel mediu de limba engleza;
- cunostinte de operare calculator (Word si Excel).

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv, bonuri de masa, bonus de productie.
Se lucreaza in doua schimburi, de luni pana vineri.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.