TAMPLAR UNIVERSAL - MIERCUREA SIBIULUI

SC DEKORAME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Asigură fabricarea în serie a pieselor şi semifabricatelor, respectând normele de calitate impuse.

CERINTE

*Studii profesionale de specialitate
*Persoană conştiincioasă, corectă, serioasă, caracterizată prin răbdare, calm, meticulozitate, dar şi inovativă, atunci când situaţia o cere.

BENEFICII OFERITE

Nu rata şansa de a – ţi dezvolta o carieră de succes alături de un partener stabil, care îţi asigură un salar competitiv, tichete de masă, transport şi nu în ultimul rând suport profesional permanent.

DEKORAME SRL, producător de rame foto, rame pentru tablouri şi alte produse din lemn, este o companie dinamică, aflată în plină ascensiune care din 1999, anul în care a fost infiinţată, şi până în prezent şi-a întărit poziţia atât pe piaţa internă, cât şi pe cea internaţională, devenind lider european în domeniu.
În anul 2010,DEKORAME pune în funcţie o noua linie de producţie, dotată cu utilaje moderne, motiv pentru care doreşte să-şi consolideze echipa.