STIVUITORIST

SC PREMIUM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

*Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport folosind stivuitorul
*Manipuleaza si aseaza marfurile in locatiile stabilite, atat manual cat si cu ajutorul stivuitorului
*Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii
*Pastreaza utilajul in conditii bune de functionare
*Pastreaza si participa la curatenie si receptie si in zonele adiacente

CERINTE

*Autoruzatie ISCIR obligatorie
*Experienta in manipularea marfurilor cu stivuitorul
*Indemanare si simt practic
*Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa
*Abilitati de comunicare si lucru in echipa
*Harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii

BENEFICII OFERITE

*Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonusuri lunare in functie de performanta).

Infiintata in anul 1993, SC Premium SRL, isi propune sa ofere potentialilor clienti achizitionarea unor produse de calitate la cele mai bune preturi.
Deoarece principala noastra preocupare este de a sprijini clientii in gasirea celor mai optime solutiii in achizitionarea produselor si serviciilor noastre,va oferim o gama larga de produse achizitionate de la producatori autohtoni cat si internationali la preturi foarte mici.
In timp, am constatat ca succesul vine din a fi diferit si apoi, din a fi pregătit să te schimbi din nou, fiind într-o continua schimbare, imbunatatire si expansiune.
Pe parcurs am dezvoltat portofoliul de produse si gama de servicii adresate clientilor finali cat si revanzatorilor.
Daca doriti sa faceti alegerea perfecta, nu ezitati si vizitati magazinul Premium!