Sofer Comunitate - C, C+E

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centru logistic Profelis, cu sediul in Sibiu, cauta soferi pentru transport marfuri - COMUNITATE.

CERINTE

- Experienta in transport marfuri - international/ comunitate;
- Permis de consudere C, C+E;
- Atestat transport marfa;
- Respectarea obligatorie a timpilor legali de lucru.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
1. Loc de munca stabil, contract pe perioada nedeterminata;
2.. Salariu atractiv format din parte fixa si bonusuri de performanta;
3. Service propriu;
3.Autovehicule noi, in perfecta stare de functionare;
4.Clineti stabili/ cu contract .
5. Conditii foarte bune pentru desfasurarea activitatii ( dispecerat; pacare proprie ...).

Aplica aici sau trimite CV-ul pe: recrutare@altaconsult.ro !

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.