SEF SANTIER/ MANAGER DE PROIECT

LUPP CONSTRUCTION ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza montajului de prefabricate din beton armat si precomprimat;
- organizeaza, coordoneaza, supravegheaza si raspunde de executia lucrarilor;
- studiaza documentatia de executie si urmareste punerea ei in practica;
- mentine legatura cu proiectantii pentru ca documentatia necesara executiei sa fie actualizata;
- urmareste coordonarea tuturor factorilor responsabili pentru participarea la faze determinante ;
- gestioneaza toate documentele si inregistrarile in cdarul santierului;

CERINTE

- absolvent al facultatii de constructii;
- minim 5 ani exeprienta in activitatea de santier( constructii civile si industriale);
- experienta in montajul prefabricatelor din beton constituie avantaj;
- cunoasterea legislatiei in domeniul constructiilor;
- citire si interpretare proiect de structura si executue la maxima precizie a oricarui detaliu;
- foarte bune cunostinte de limba germana/ engleza;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- mediu de lucru exceptional, intr-o echipa dinamica si profesionista;
- telefon si autoturism de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCATOR PREFABRICATE DIN BETON ARMAT si PRECOMPRIMAT