Responsabil magazin Sibiu

BIJUTERIA TEILOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Casa Bijuteria Teilor se extinde si cauta persoane noi, entuziaste pentru ocuparea pozitiei de Reponsabil Magazin in Sibiu,Craiova si Targoviste

RESPONSABILITATI :

Direct responsabil de coordonarea magazinului si de

atingerea obiectivelor de vanzari;
Mentine evidenta stocurilor la zi si este responsabil de

operarea documentelor de intrare /iesire din magazin;
Consilierea clientilor prin realizarea de

recomandari individualizate;

Disponibilitate deplasari pentru training la inceputul

colaborarii(2 saptamani in Pitesti)

CERINTE

CERINTE

orientare catre clienti, identificarea si intelegerea nevoilor si dorintelor acestora
spirit comercial
seriozitate
prezenta placuta si limbaj ingrijit
min 3 ani experienta de lucru intr-o pozitie similara(preferabil in Retail fashion &beauty)
rezistenta la stres
studii superioare (de preferat)
cunostinte operare PC – Word, Excel, MS Outlook

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- pachet salarial motivant (1800-2000 lei salariu net,bonusuri in functie de realizari)
- mediu de lucru elegant si placut
- echipa tanara si profesionista