Reprezentant Tehnic Comercial (Vertrieb)

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam reprezentant tehnic comercial pentru companie germana cu sediul in Sibiu. Compania activeaza in domeniul automatizarilor industriale. Rolul candidatului este de a mentine relatia cu clientii companiei si de a promova solutii tehnice in domeiul automatizarilor industriale. Compania dezvolta produse si solutii tehnice automatizate de inalta performanta.

CERINTE

Conditiile minime necesare:
- limba germana nivel mediu- avansat si limba engleza nivel mediu-avansat.
- experienta in pozitii tehnice - inginerie mecanica
- permis de conducere categoria B
- dispus la deplasari in tara (maxim 20% din timpul de lucru)
- experienta in vanzari de solutii tehnice si echipamente automatizate.

Totodata suntem interesati si de identificarea unor PFA-uri interesate de promovarea solutiilor tehnice dezvoltate de companie.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+comision
Masina si telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de recrutare si selectie