Reglor mase plastice

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania clientului nostru are o experienta de mai bine de 50 de ani in producerea si comercializarea de produse din mase plastice. Este o companie multinationala, avand fabrici in peste 40 de tari din lume. In sibiu, fabrica se intinde pe o suprafata de 5000 mp.
In cadrul acestei fabrici exista tehnologie de ultima ora si 16 masini de injectie cu ajutorul carora se realizeaza produse de calitate, peste 2800 de configuratii modelate dupa cerintele clientilor.

Responsabilitati:
- pregatirea si montarea matritelor pe masini cu comanda numerica;
- supravegherea procesului de injectie;
- verificarea calitatii pieselor executate;
- intretinere si imbunatatire utilaje si agregate;
- realizarea operatiunilor de schimbare a seriilor de produse;

CERINTE

- abilitati tehnice;
- de preferat 1 an experienta in injectie la cald de mase plastice;
- studii medii/superioare in domeniul tehnic;
- atentie;
- experienta anterioara ca reglor reprezinta avantaj;
- disponibilitatea de a lucra in trei schimburi;

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa;
- bonus de prezenta;
- renegocierea salariului dupa 3 luni;
- bonus reciclarea materialelor;
- bonus vechime;
- training on the job.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.