Programator WEB

Versitec.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Printre responsabilitatile acestui job se numara programarea web, cat si implementarea de Web-shop-uri. Dupa o scolarizare in Germania de 4-6 saptamani, activitatea se va desfasura la sediul din Sibiu.

CERINTE

Asteptam sa aduceti cu voi cunostinte de:
• PHP
• TYPO3 (eventual prin scolarizare in Germania)
• TypoScript und Typo-Core API
• MySQL

Cunostinte care prezinta un avantaj:
• XHTML
• HTML
• CSS
• JavaScript
• SSL

Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu/avansat este obligatorie .
Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj.

Apreciem efortul dvs. de a trimite CV in engleza sau germana.

BENEFICII OFERITE

Va asiguram un viitor si un loc de munca interesant.

Companie germana cu activitate in domeniile Web Developing si Cloud Computing angajam in scopul extinderii si deschiderii unei firme cu sediul in Sibiu persoane calificate, competente si motivate interesate sa lucreze intr-o echipa cu viitor.

Contact: s.ratiu@versitec.de