Programator Web

GEROM TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Construirea de aplicatii sau parti de aplicatii utilizand tehnologii web open-source
- Programare PHP
- Web design
- Asistenta software.
- SEO

CERINTE

- Cunostinte bune de PHP / HTML / JavaScript;
- Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale;
- Cunostinte solide de algoritmi, structuri de date si programare orientata spre obiect;

Alte cerinte:
- Sa fie un bun profesionist - sa lucreze eficient si de calitate;
- Sa fie serios - sa respecte termenele si sa trateze proiectele cu seriozitate;
- Sa-i placa ceea ce face - nu vrem oameni care vin la serviciu, vrem oameni pasionati, dornici sa invete mereu lucruri noi;
- Sa aiba atitudinea potrivita: un spiririt viu, analitic, sa vrea sa gaseasca solutii la probleme noi, sa fie corect cu el insusi, cu colegii si cu sefii sai.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta);
- Bonusuri pe proiect;
- Program flexibil (8h/zi, cu posibilitatea rezolvarii problemelor personale);
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dynamic, intr-o companie aflata in plin proces de dezvoltare
- Posibilitate de perfectionare
- O provocare continua

CENTRUL ANVELOPA este unul dintre cei mai mari importator si distribuitori nationali de anvelope.