PROGRAMATOR WEB

SC QRMES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!!!

QRMES este o companie romaneasca, filiala a companiei italiene QUALITAS INFORMATICA, produsele noastre sunt implementate in intreprinderi din Italia si se aplica pe partea de productie .Oferim oportunitatea de a invata tainele .Net alaturi de o echipa tanara .

CERINTE

- Facultate de domeniu finalizata sau in curs de finalizare (an terminal)

- Experienta cu C#, ASP.NET MVC
- Cunostinte programare Web: HTML5, CSS, XML, JavaScript, Jquery, AngularJS, Razor, Kendo (cunoasterea Kendo UI constituie un avantaj).
- Cunostinte de SQL, Oracle (constituie un avantaj)

- Cunostinte de limba Engleza

- Capacitate de a lucra in echipa, aptitudini de proiectare, gandire logica, capacitate de comunicare

BENEFICII OFERITE

Asiguram :

- un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara

- tichete de masa

- bonusuri functie de performante

- cursuri de instruire

Asteptam cv-urile voastre pe adresa info@qrmes.com

QRMES este o companie din Sibiu ce isi desfasoara activitatea in domeniul realizarii de produse software