Programator .NET C#, ASP .NET

SC Ropardo SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa ROPARDO doreste sa largeasca echipa de programatori cu 2 Programatori .NET ( C#, ASP .NET, AJAX, MSSQL)
Ce vei face?:
- dezvoltare de aplicatii .NET conform specificatiilor primite;
- testarea codului pentru a corespunde cu criteriile de acceptare;
- completarea documentatiei interne conform metodologiei;
- depanarea si documentatia aplicatiilor dezvoltate.

Ce oferim la schimb?
- un mediu de lucru competitiv,
- interactiune cu profesionisti,
- traininguri si certificari,
- posibilitatea de ati construi o cariera.

CERINTE

Mizam pe faptul ca:
- esti absolvent al unei facultati de profil ( informatica, calculatoare);
- ai cel putin 2 ani experienta in una din tehnologiile .NET C# desktop sau ASP .NET;
- ai cunostinte avansate de limba engleza;
- ai abilitatea de a lucra in echipa;
- iar, experienta in SharePoint, Telerik, DevExpress constituie avantaj.

Wittmann & Partner este o companie dinamica, specializata in dezvoltarea, implementarea si intretinerea de software, outsourcing pentru clienti din toata lumea. Activitatea noastra este concentrata pe dezvoltarea si implementarea de aplicatii Internet, Intranet si client-server pentru platforme Windows si Linux/Unix. Echipa actuala este capabila sa ofere expertiza intr-o arie larga de tehnologii si limbaje de programare. Companii din Germania, Franta, U.K., Italia si Romania ne-au ales ca partener de incredere pentru dezvoltarea de software.