PROGRAMATOR JAVA/PHP/MySQL/

HR Advisor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital german care activeaza in domeniul industrial.
Atributii:
- dezvoltare aplicatii JAVA, MySQL sau PHP pentru uzul concernului;
- raspunde de proiectele atribuite, de calitatea aplicatiilor dezvoltate si de respectarea termenelor limita;
- colaboreaza cu membrii echipei de programatori din Romania/Germania/alte locatii din grup;

CERINTE

- studii superioare in domeniul calculatoare, informatica;
- experienta min. 6 luni intr-un post similar (dezvoltare aplicatii web);
- cunostinte medii de programare in JAVA, MySQL sau PHP;
- cunostinte avansate de limba engleza (conversatie, scris, citit);
- persoana comunicativa, proactiva, responsabila;
- interers ptr. dezvoltarea unei cariere in domeniul programarii;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru occidental;
- salariu atractiv;
- oportunitati foarte bune de dezvoltare a carierei;
- echipa tanara si profesionista;

Consultanta in domeniul resurselor umane: recrutare si selectie de personal, evaluarea personalului, analiza organizationala, administrare si payroll.