PHP developer

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu traditie pe piata din Sibiu, cu capital partial strain. Compania furnizeaza servicii de consultanta economica si outsourcing IT. Programatorii din cadrul companiei sunt implicati in proiecte preponderent internationale in .NET, Java, PHP.

Pentru clientul nostru suntem in cautarea unei persoane care sa se dedice cu pasiune job-ului de PHP developer, capabil sa se implice pe termen lung alaturi de echipa de proiect si sa respecte standardele de calitate impuse de catre managementul companiei.

CERINTE

- PHP & MySQL;
- Drupal;
- customizari Wordpress;
- javascript;
- HTML.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.