ORGANIZATOR TARGURI SI EXPOZITII

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUŢIILE POSTULUI:

- Realizează expoziţiile -evenimentele anului în curs conform programului, a BVC-ului alocat şi a procedurii de organizare
- Participă la organizarea târgurilor naţionale,regional,internatonale; în colaborare cu partenerii;
- Organizează participarea proprie şi a agenţilor economici din judeţ la expoziţiile organizate de societate, pe bază de program;
- Organizează, la cererea agenţilor economici, manifestări expoziţionale pe bază de tarife, pe lângă cele cuprinse în programul propriu;
- Propune si organizeaza acţiuni complementare expoziţiilor sau evenimentelor.

RESPONSABILITĂŢI:
-Răspunde de realizarea activităţii desfăşurate în limitele competenţelor stabilite de Şeful Serviciului;
- Răspunde de calitatea tuturor serviciilor acordate clienţilor;
- Răspunde de realizarea BVC-ului alocat;
- Răspunde de păstrarea în bună stare a patrimoniului propriu sau închiriat (mobilier, tehnică de calcul, birotică, autovehicule, clădiri, instalaţii, etc.);
- Răspunde de respectarea legislaţiei pentru activitatea specifică postului ocupat;
- Respectă Regulamentul intern şi procedurile de lucru privitoare la propriul post;
- Respectă Codul Muncii, Legea 90/96 a Protecţiei muncii, Normele Generale de Protecţia Muncii şi în general toată legislaţia în vigoare.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

CERINTE

STUDII: - superioare
EXPERIENŢĂ: minim 3 ani
APTITUDINI: - inteligenţă peste medie şi responsabilitate asupra acţiunilor întreprinse;
- aptitudini de comunicare şi de negociator;
- spirit de iniţiativă, analitic şi cooperant;
- capacitate de lucru sub stres;
- capacitate de a lucra fără îndrumare;
- capacitatea de a lucra în echipă;
- corectitudine, sinceritate, loialitate;
- iniţiativă;
- viteză de execuţie;
- capacitate de atenţie;
- limbaj expresiv şi coerent, flexibilitate în gândire.

CALITĂŢI FIZICE ŞI PSIHICE:
- integritate anatomo-funcţională;
- stabilitate comportamentală, echilibru emotiv;
- aspect fizic plăcut;
- rezistenţă la stres;

CERINŢE:
- studii superioare
- experienţă în marketing - min 3 ani
- cunoştinţe de utilizare a calculatorului: MS Office, navigare Internet (Corel Draw, constituie un avantaj)
- cunoasterea limbii engleze – nivel avansat
- capacitate organizatorică
- rezistenţă la efort prelungit şi n condiţii de stres
- comunicativ, amabil, politicos, sociabil
- permis de conducere auto – categoria B