OPERATOR UTILAJE COMANDA NUMERICA - MIERCUREA SIBIULUI

SC DEKO RAME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Modifică programul maşinii.
*Operează şi reglează utilajul în funcţie de indicaţiile tehnice primite.
* Pregăteşte piesele pentru prelucrare şi le prelucrează, fiind responsabil de calitatea si cantitatea produselor.

CERINTE

*Studii profesionale de specialitate sau studii medii
*Este capabil să relaţioneze cu echipa, este rezistent la efort, dă dovadă de stăpânire de sine.
* Calităţi esenţiale pentru desfăşurarea activităţii sunt precizia şi atenţia

BENEFICII OFERITE

Nu rata şansa de a – ţi dezvolta o carieră de succes alături de un partener stabil, care îţi asigură un salar competitiv, tichete de masă, transport şi nu în ultimul rând suport profesional permanent.

DEKO RAME SRL, producător de rame foto, rame pentru tablouri şi alte produse din lemn, este o companie dinamică, aflată în plină ascensiune care din 1999, anul în care a fost infiinţată, şi până în prezent şi-a întărit poziţia atât pe piaţa internă, cât şi pe cea internaţională, devenind lider european în domeniu.