MS.NET and Java Developers

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam, in acest moment, pentru o companie din Sibiu, persoane cu experienta in unul din urmatoarele limbaje de programare:

- MS.NET - web developer

- MS.NET - SharePoint

- Java - web developer

- Java - Liferay developer

- Java - WebSphere developer

- Java - RCP

- DB Admin - Oracle / DB2

- Java script developer / HTML5 developer

CERINTE

Suntem bucurosi sa cunoastem persoane care au experienta in MS.NET sau JAVA si isi doresc sa invete una dintre aceste combinatii.

In cazul in care considerati utile aceste informatii pentru cunoscutii dumneavoastra, va multumesc daca le impartasiti cu dansii.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.