MERCHANDISER SIBIU

DECORATOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ACTIVITATEA SE VA DESFASURA INTR-UN MARE MAGAZIN DE BRICOLAJ (DO-IT-YOURSELF) CU CAPITAL STRAIN DIN SIBIU
- este prezent la program in supermarket conform graficului de activitate stabilit
- realizeaza utilizarea optima a spatiului disponibil pentru produsele noastre asigurand expunerea maxima a produselor pe raft
- raspunde pentru asigurarea nivelului de stoc optim si dispunerea la raft a produselor astfel incit articolele prezente in sortiment sa fie disponibile in permanenta
- pe durata promotiilor se asigura ca produsele aflate in promotie sunt semnalizate corespunzator in magazin
- mentine o relatie cordiala cu reprezentantii magazinului in care isi desfasoara activitatea si cu angajatii firmei noastre
- furnizeaza clientilor potentiali informatiile tehnice si de utilizare necesare punerii in opera a produselor aflate in sortimantul nostru
- promoveaza imaginea firmei si a produselor noastre
- se ingrijeste de cresterea numarului de comenzi si dezvoltarea vanzarilor

CERINTE

- cel putin studii medii
- conditie fizica suficient de buna, capabil/a sa petreaca intregul timp de lucru stand in picioare
- experienta intr-o pozitie similara, in merchandising sau in domeniul vanzarii cu amanuntul a lacurilor si vopselelor decorative constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonuri de masa
- Training de specialitate

Decorator SRL a fost fondata in 1995 si are ca misiune infrumusetarea spatiilor construite in Romania. Prin obiectul de activitate - importul si distributia de vopsele decorative, lacuri, emailuri, tencuieli decorative, tapete si fototapete si unelte de mana pentru punerea acestora in opera - contribuim de 15 ani la imbunatatirea imaginii cladirilor din toate localitatile tarii, prin punerea la dispozitia clientilor nostri a unor materiale performante, de ultima generatie. Toti membrii colectivului nostru trebuie sa fie entuziasti si sa faca tot ce le sta in putinta pentru a contribui la cresterea numarului de clienti mai mult decat multumiti.De aceea, ii vrem in echipa pe cei mai buni.