MEDIC VETERINAR

OVOSIB FARMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIECTIVUL PRINCIPAL al postului este bunastarea efectivului de gaini ouatoare si coordonarea activitatilor zilnice de productie, sortare, ambalare oua de la ferma OVOSIB FARMS, situata in Cristian, jud Sibiu.

RESPONSABILITATI:

- Efectueaza activitati de prevenire si supraveghere a efectivului de gaini ouatoare;
- Monitorizeaza implementarea si respectarea masurilor de biosecuritate in cadrul fermei;
- Participa la mentinerea standardelor de calitate privind recoltarea, ambalarea si livrarea oualor de consum;
- Completeaza registrele si documentele sanitar-veterinare si mentine relatia cu autoritatile de specialitate;

CERINTE

- Studii universitare de specialitate – medicina veterinara;
- Permis categ B;
- Abilitate de planificare si organizare;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa;
- Mediu de lucru stimulativ.