MECANIC sau ELECTROMECANIC / SPECIALIST MENTENANTA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca oferit presupune o activitate intr-un singur schimb, pe o perioada nedeterminata, cu un salariu fix, in concordanta cu abilitatile candidatului.
Candidatul participa in echipa la activitatea de montaj a utilajelor, liniilor de productie sau robotilor industriali produsi de clientul companie.
Angajare direct in companie.

CERINTE

Cunoscator desen tehnic si experinata in operarea cu documentatii tehnice.
Cunostinte de mecanica, hidraulica, pneumatica, electromecanica
Experinta de minim un an intr-o pozitie similara sau care a presupus experienta practica in domeniul mecanic si/sau electromecanic.
Studii de profil mecanic nivel mediu sau superior.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie romano-germana cu sediul in Sibiu, cu experienta de peste 17 ani pe piata de profil. De regula, dezvolta pentru clientii sai solutii prototip in domeniul automatizarilor si liniilor automatizate industriale.
Compania confera o stabilitate a pozitiei ocupate, un mediu performant de lucru si totodata relaxat. Compania ofera un mediu ideal pentru persoanele pasionate de inginerie si automatizari, candidatul avand ocazia sa participe la proiecte inovative in acest domeniu.