MECANIC MASINI DE CUSUT

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie multinationala, recruteaza pentru postul de RESPONSABIL MASINI DE CUSUT (experienta min. 3 ani), in cadrul fabricii din Sibiu.

- raspunde de buna functionare a masinilor de cusut
- intervine ori de cate ori este necesar pentru depanarea sau reglarea fina a acestora
- asigura intretinerea masinilor, pentru evitarea blocarii fluxului tehnologic din motive de defectare a acestora

CERINTE

- experinta 3 ani in intretinerea masinilor de cusut
- avantaj, cunostinte generale de pneumatica, electricitate
- cunostinte de reglaj fin al masinilor
- capacitate de organizare
- rigurozitate, spirit de initiativa, autonomie
- studii medii sau superioare

BENEFICII OFERITE

Pacet salarial motivant si competitiv.

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor nostrii.