MARKETING MANAGER COMERCIAL

AMBIENT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta activitatea de marketing si impulsioneaza vanzarile pe canalele de business ale companiei si pe portofoliul de furnizori;
Dezvolta, impreuna cu managerii de canale de business, campanii si proiecte punctuale cu obiective de vanzare pre-definite ;
Atrage bugete de trade marketing de la furnizorii parteneri;
Gestioneaza si monitorizeaza bugetele aferente proiectelor pe care le deruleaza;
Coordoneaza activitatea furnizorilor companiei de servicii de marketing, in proiectele derulate impreuna cu acestia;
Gestioneaza materialele de marketing, asigura comunicarea, pe toate canalele, a proiectelor derulate.

CERINTE

Studii superioare;
Cursuri de specializare in domeniul marketingului;
Minim 3 ani experienta in marketing, trade marketing, product management;
Solide cunostinte de specialitate;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
Cunostinte avansate de operare PC; cunostintele de web design si online constituie un avantaj;
Foarte bune aptitudini de comunicare si prezentare, fluenta verbala, dictie;
Foarte bune abilitati de planificare si organizare, de relationare, de coordonare si motivare a echipei;
Carnet de conducere categoria B;
Disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de indeplinirea indicatorilor de performanta;
Masina de serviciu;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

Oricare ar fi ambianta care iti place … Ambient este un loc pentru tine. Aici iti gasesti oportunitatile profesionale in lumea constructorilor si amenajarilor interioare. La Ambient ne plac oamenii! Sa muncim cu ei …si sa muncim pentru ei. Initiativele tale fac parte din forta care conduce acest grup, asta pentru ca stii sa muncesti din greu si sa perseverezi! Succesul depinde de Tine !!! Vino sa-ti construiesti cariera cu noi! ….Vrem sa te vedem crescand !! Echipa Ambient te asteapta!!!