MANAGER VANZARI - domeniu tehnic

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creșterea vânzarilor în zona clienților mari (companii de producție)
Crearea și menținerea unei foarte bune relații cu aceștia
Identificarea și abordarea de noi clienți
Coordonarea echipei de vânzări
Menținerea relațiilor cu firma mamă din Germania
Activitatea de birou se va desfășura în cadrul sediului din Sibiu

CERINTE

Studii superioare (de preferință într-un domeniu tehnic)
Experiență relevantă în vânzări de produse sau servicii tehnice
Persoană pro-activă, orientată pe rezultate
Foarte bune abilități de prioritizare și organizare
Limba engleză la nivel avansat
Domiciliul în zona Sibiu
Disponibilitate la deplasări (10/12 zile pe lună)

BENEFICII OFERITE

Activitate într-un domeniu de vârf al tehnicii
Pachet salarial atractiv (include mașină de serviciu, telefon, laptop, alte beneficii)

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.