MANAGER VANZARI DIVIZIE B2B

SC AMBIENT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Defineste, organizeaza si implementeaza strategia de vanzare pe divizia B2B
Promoveaza imaginea si serviciile companiei
Stabileste, dezvolta si mentine relatia cu clientii companiei si identifica noi potentiali clienti
Negociaza contractele si supervizeaza derularea acestora;
Implementeaza strategiile de marketing si realizeaza obiectivele individuale si ale companiei
Colecteaza si furnizeaza catre managementul companiei informatii legate de piata si de noi oportunitati de dezvoltare
Intocmeste periodic planurile si rapoartele de activitate

CERINTE

Studii superioare
Experienta in vanzari de minim 3 ani
Abilitati foarte bune de comunicare, prezentare si negociere
Adaptabilitate si spirit de echipa
Buna planificare si organizare personala
Orientat spre rezultate, sociabil, energic, onest si cu initiativa
Cunostinte operare PC ( Pachetul Office )
Cunoasterea limbii engleze, limba germana constituie avantaj
Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv format din salariu fix si bonus in functie de indeplinirea obiectivelor;
Masina de serviciu, laptop, telefon.

Oricare ar fi ambianta care iti place … Ambient este un loc pentru tine. Aici iti gasesti oportunitatile profesionale in lumea constructorilor si amenajarilor interioare. La Ambient ne plac oamenii! Sa muncim cu ei …si sa muncim pentru ei. Initiativele tale fac parte din forta care conduce acest grup, asta pentru ca stii sa muncesti din greu si sa perseverezi! Succesul depinde de Tine !!! Vino sa-ti construiesti cariera cu noi! ….Vrem sa te vedem crescand !! Echipa Ambient te asteapta!!!