MAISTRU - lb. germana - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala cu sediul in Cisnadie, Sibiu, care produce covoare si carpete.

Atributii:

- traducerea fiselor tehnice din limba germana;
- instruirea muncitorilor cu privire la executia produselor;
- participare la organizarea si planificarea productiei;
- supervizarea maistrilor si a muncitorilor.

CERINTE

- studii medii;
- limba germana avansat;
- experienta in productie minim 1 an;
- experienta in domeniul textil constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-scolarizare;
-conditii bune de lucru;
-decontarea transportului.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.