JUNIOR RECRUITER

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- demararea proiectelor de recrutare;
- redactarea si postarea anunturilor de recrutare;
- dezvoltarea surselor existente si identificarea de noi surse de recrutare si selectie de personal;
- recrutarea si selectia candidatilor in functie de cerintele postului si profilul candidatilor;
-contactarea candidatilor si sustinerea interviurilor cu acestia;
-completarea si mentinerea integritatii bazei de date a candidatilor;
-intocmirea si transmitera de rapoarte zilnice pentru proiectele aflate in desfasurare;
-preluarea apelurilor telefonoce si oferire de informatii suplimentare pentru posturile vacante.

CERINTE

-studii superioare, de preferinta economice sau de psihologie;
- cursuri de HR (prezinta un avantaj);
- experienta pe un post similar - 2 ani;
- persoana organizata, flexibila, capabila sa lucreze cu termene limita stricte;
- o foarte buna cunoastere a tehnicilor de recrutare (inclusiv direct search / head hunting) si a pietei muncii din Romania;
- atitudine rezolutiva;
- abilitatea de a lucra in echipa;
- abilitati de comunicare si interrelationare.

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie in continua expansiune;
-mediu de lucru profesionist;
-pachet salarial atractiv.

Compania noastra inseamna echipa. Ca membri ai acestei echipe, lucram impreuna si atingem obiectivele comune, cream si consolidam relatii profesionale puternice, condusi de un spirit de parteneriat si respect reciproc, avand un set de valori solide.
In companie intalnesti oameni cu experienta care au gasit locul potrivit pentru o cariera pe termen lung. Alaturi de ei dorim sa aducem oameni noi care sa se dezvolte odata cu compania.
In spatele tuturor succeselor noastre sunt oamenii din TRIDENT si din acest motiv noi te cautam, te rasplatim pe masura, te provocam continuu. Poti simti alaturi de noi satisfactie profesionala si te poti bucura de conditii de lucru calitative, intr-o companie moderna.
Crezi ca esti pregatit sa accepti provocarile noastre? Impartasesti aceleasi valori ca si noi?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!