JUNIOR RECRUITER

TRIDENT Trans Tex Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va selecta aplicantii la job-uri, va cauta candidati potriviti pentru job-urile disponibile, va desfasura interviuri si va ajuta la evaluarea candidatilor intervievati.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul psihologiei
- Prezinta avantaj experienta intr-o pozitie similara.
- Cunostinte operare calculator.
- Persoana organizata, flexibila, capabila sa lucreze cu termene limita stricte.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea reala de dezvoltare profesionala intr-o firma in continua expansiune;
- Mediu de lucru profesional si placut;
- Pachet salarial motivant, in acord cu evolutia profesionala;

Compania noastra inseamna echipa. Ca membri ai acestei echipe, lucram impreuna si atingem obiectivele comune, cream si consolidam relatii profesionale puternice, condusi de un spirit de parteneriat si respect reciproc, avand un set de valori solide.
In companie intalnesti oameni cu experienta care au gasit locul potrivit pentru o cariera pe termen lung. Alaturi de ei dorim sa aducem oameni noi care sa se dezvolte odata cu compania.
Ne concentram toate eforturile noastre pentru a avea clienti satisfacuti intr-o piata din ce in ce mai competitiva. In spatele tuturor succeselor noastre sunt oamenii din TRIDENT si din acest motiv noi te cautam, te rasplatim pe masura, te provocam continuu.
Locul tau de munca va fi o permanenta provocare intr-un mediu mereu in schimbare. Poti simti alaturi de noi satisfactie profesionala si te poti bucura de conditii de lucru calitative, intr-o companie moderna.
Crezi ca esti gata sa accepti provocarile noastre? Impartasesti aceleasi valori ca si noi?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre !
www.tridenttranstex.ro