JUNIOR RECRUITER

TRIDENT Trans Tex Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evalueaza permanent nevoile de recrutare, stabileste strategia si metodele de recrutare si selectie potrivite fiecarui post;
- Gestioneaza baza de date cu candidati, identifica si atrage profesionistii;

CERINTE

- O buna cunoastere a tehnicilor de recrutare (inclusiv direct search / head hunting) si a pietei muncii din Romania;
- abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Studiile universitare in sociologie sau psihologie precum si studiile postuniversitare in resurse umane sau psiho-sociologie organizationala constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea reala de dezvoltare profesionala intr-o firma in continua expansiune;
- Mediu de lucru profesional si placut;
- Pachet salarial motivant, in acord cu evolutia profesionala;

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail.